O nas

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny/ Auchan Hetmańska

Alter Ego należy do elitarnego grona Salonów Expert ścisle współpracujacych z marką L’Oréal Professionnel, symbolizujacych: prestiż, profesjonalizm i nowoczesność. Dzięki regularnym szkoleniom organizowanym przez markę L’Oréal Professionnel, Salon Expert oferuje najwyższej jakości usługi, co dla Klientów jest gwarancją satysfakcji i profesjonalizmu fryzjera. U nas możesz liczyć na poradę eksperta stylisty oraz skorzystać z profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Essie, OPI i Shellac  szczycą sie pozycją absolutnego lidera na rynku produktów do profesjonalnej pielęgnacji  dłoni i paznokci.  Każdy lakier to  coś wiecej niż tylko „mała butelka”, to obietnica doskonałości, emocji i  niezwykłego, ponadczasowego stylu.

Lycon to nowe podejście do depilacji

Kryolan tworzy makijaż ponadczasowy

Blomdahl medyczny sposób przekłuwania uszu

Ze szczególną troską podchodzimy do tematu bezpieczeństwa i higieny usług sterylizując narzędzia fryzjerskie i kosmetyczne w autoklawie parowym klasy „B”.  Standard „B” z wykorzystaniem próżni frakcjonowanej zapewnia najwyższą jakość sterylizacji. Świadczymy również usługi sterylizacji narzędzi  jednostkom z zewnątrz ( salony fryzjerskie i kosmetyczne), tel. 609 64 77 00 lub kontakt@alterego-salon.pl